اخبار عمومی

 

 

 

 

63643
تاریخ انتشار: 1395/07/11 08:14
راه و شهرسازی به هیچ کدام از وعده‌هایش در خصوص جاده سوق در موعد مقرر عمل نکرده است

وبگردی پایگاه اطلاع رسانی عصرجهان
نامه اعضای کمپین جاده خون به نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس
بیش از سه ماه تشکیل کمپین جاده خون (کمپینی مردمی جهت تسریع در بهبود وضعیت جاده سوق-دهدشت) می‌گذرد.
در نخستین روزهای تشکیل این کمپین شاهد واکنش‌هایی از مسئولین شهرستان و استان بودیم. در این بین به نظر می‌رسید عدل هاشمی‌پور نماینده محترم مردم شریف کهگیلویه بزرگ بیش از دیگران دغدغه حل این مشکل ده ساله را داشته باشد و در اظهاراتی خواستار حل شدن این معضل شده بود.


هاشمی‌پور که در جلسه شورای اداری شهرستان کهگیلویه سخن می‌گفت، با اشاره به وضعیت جاده سوق که در رسانه‌های کشوری و شبکه ملی پخش شد خطاب به مدیر راه و شهرسازی کهگیلویه گفت: اینجاده را زمان بندی فشرده انجام بدهید و بروید پیش مدیرکل راه و شهرسازی و تا بودجه نگیرید و تکلیف اینجاده را مشخص نکنید به کهگیلویه برنگردید.
همچنین پیش‌تر در تاریخ ۲۱خردادماه سالجاری در رسانه‌های محلی خواندیم:
طی نشستی در محل فرمانداری شهرستان کهگیلویه با حضور هاشمی‌پور نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی آخرین عملکرد و مشکلات جاده‌ها و پروڙه‌ای نیمه تمام مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
در این جلسه مصوب گردید قطعه سوق به دهدشت به طول ۷/۵کیلومتر ظرف مدت شش ماه توسط پیمانکار تحویل گردد و برنامه زمانبندی و پیشرفت کار ماهانه خود را تحویل مدیرکل و فرمانداری نمایند.
همچنین قطعه دهدشت به سوق به طول ۲کیلومتر و صدم‌تر تا پایان ۹۵/۴/۳۱ آماده آسفالت شود که پس از آن هم بلافاصله با مصوبه دیگر قریب یک ماهه آسفالت گردد و کنار گذر تخریبی فعلی دره لبک طی یک هفته زیرسازی و قیرپاشی و آسفالت موقت گردد.
حال با گذشت حدود چهار ماه از این وعده‌ها و علی رغم مصوب شدن موارد مطروحه در حضور نماینده محترم مردم شریف کهگیلویه بزرگ در حالی که ادامه روند این پروژه وضعیت مناسبی ندارد و به هیچ کدام از وعده‌ها در موعد مقرر عمل نشده است همچنان آقای هاشمی‌پور سکوت را ترجیح داده و به هیچ وجه قصد ورود به موضوع را ندارند.
جناب آقای هاشمی پور; در ابتدای این راه و تشکیل این کمپین مردمی بنا را بر همکاری، همدلی و همراهی صادقانه گذاشتیم و تمامی اعضای این کمپین بدون در نظر داشتن اختلاف سلایق سیاسی و جناحی تنها در جهت منافع عامه مردم نسبت به انتشار مواضع حضرتعالی در خصوص احقاق حق مردم مظلوم سوق، لنده و روستاهای تابعه اقدام نمودیم.
اکنون روز‌ها و ماه‌ها از پی هم سپری شده و با نزدیکی به فصل زمستان عملاً امکان کار بر روی پروژه با مشکلات جدی روبروست و بیم آن می‌رود با بارش اولین باران، ریزش شبانهٔ گردنهٔ ورودی سوق و در پی آن حادثه‌ای دردناک به مانند حوادث تلخ سالهای گذشته را شاهد باشیم.
جناب سردار هاشمی پور; مگر حضرتعالی خود قرار را بر ارائه گزارش ماهانه نگذاشته و از رئیس اداره راه و شهرسازی کهگیلویه نخواسته بودید به مرکز استان برود و تا تکلیف جاده سوق را مشخص نکرد به کهگیلویه باز نگردد؟
پس معنای این همه سکوت و بی‌تفاوتی چندماهه در قبال این پروژه چیست؟!
چرا در مقابل کم کاری راه و شهرسازی و بی‌تفاوتی به خواسته شما که نماینده مردم هستید سکوت اختیار کرده و بلاتکلیفی این پروژه برای شما کوچک‌ترین اهمیتی ندارد؟!
چرا که اگر داشت شاهد واکنش شما در قبال این بی‌تفاوتی آشکار چندماهه بودیم!
انتظار اعضای کمپین از شما به عنوان نماینده مردم این است که در اسرع وقت نسبت به این مهم اقدام نمایید.

باتشکر
اعضای کمپین جاده خونکانال تلگرام عصر جهانثبت نظر

نام*
ایمیل(اختیاری)
نظر*